PRIVATUMO POLITIKA

Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

2. Slapukai

Įsigaliojimo data: Gegužės 24, 2018

Ši “Slapukų” politika aprašo skirtingus slapukų tipus ir panašias technologijas, kurios gali būti taikomos https://www.hostdata.eu (“Svetainė”).

Mes galime pakeisti šią Slapukų politiką bet kuriuo metu. Šio puslapio viršuje pažvelkite į legendą “Veiksminga data“, kad pamatytumėte, kada paskutinį kartą buvo peržiūrėta ši Slapukų politika. Bet kokie šios “Slapukų” politikos pakeitimai įsigalios, kai mes atliksime pakeistos slapukų politiką tinklalapyje arba per ją.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra standartinė svetainių funkcija, leidžianti kompiuteryje saugoti nedaug duomenų apie apsilankymą Svetainėje. Slapukai padeda mums sužinoti, kurios Svetainės sritys yra naudingos ir kuriose srityse reikia tobulėti.

Galite pasirinkti, ar priimti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Tačiau jei jūs šią funkciją išjungsite, jūsų patirtis Svetainėje gali būti mažesnė, o kai kurios funkcijos gali neveikti, kaip numatyta.

Kokius slapukus mes naudojame?

Toliau pateikiame įvairius slapukus, kurie gali būti naudojami Svetainėje. Jei bet kokia asmeninė informacija renkama slapukuose, privatumo politika taikoma ir papildo šią Slapukų politiką. Toliau pateikiame įvairių rūšių slapukus, kurie gali būti naudojami Svetainėje. Jei bet kokia asmeninė informacija renkama slapukuose, privatumo politika taikoma ir papildo šią slapukų politiką.

Svetainė naudoja tiek 1-osios šalies slapukus (kuriuos nustato aplankyta Svetaine), tiek trečiųjų šalių slapukus (kuriuos nustato ne Svetainės domenas esantis serveris). Svetainėje naudojami tiek 1-osios šalies slapukai (kuriuos nustato aplankyta Svetaine) ir trečiosios šalies slapukus (kuriuos nustato ne Svetainės domenas esantis serveris).

Griežtai būtini (esminiai) slapukai. Griežtai būtini (esminiai) slapukai. Esminiai slapukai leidžia naršyti Svetainę ir naudotis savo paslaugomis bei funkcijomis. Be šių absoliučiai būtinų slapukų, Svetainė neveiks jums taip sklandžiai, kaip mes norėtume, ir mes galbūt negalėsime pateikti Svetainės ar tam tikrų paslaugų ar funkcijų.

Funkcionalumo / Efektyvumo slapukai. Veiklos slapukai renka informaciją apie jūsų pasirinkimus ir nuostatas ir leidžia mums prisiminti kalbą ar kitus vietinius nustatymus ir tinkamai pritaikyti Svetainę.

Analyzė/Pritaikymo slapukai. Analizės slapukai renka informaciją apie jūsų naudojimąsi svetaine ir leidžia mums tobulinti tai, kaip ji veikia. Pavyzdžiui, analizės slapukai parodo mums, kurie yra dažniausiai lankomi Svetainės puslapiai, padeda mums užregistruoti bet kokius su Svetaine susijusius sunkumus ir informuos mus iš to, iš kur eina mūsų svetainės eismas. Tai leidžia mums pamatyti bendrą svetainės naudojimo modelį, o ne vieno asmens naudojimą. Mes naudojame šią informaciją, kad galėtume analizuoti svetainės srautą, bet mes nenagrinėkime šios informacijos, norėdami individualiai identifikuoti informaciją.

Taikymas/Reklaminiai slapukai. Skelbimų slapukai nustatomi taip, kad būtų rodomos ir valdomos tikslinės reklamos ar pranešimai apie mūsų paslaugas, atsižvelgiant į jūsų interesus Svetainėje. Kad atliktumėte šią funkciją, šie slapukai renka informaciją apie jūsų veiklą šioje ar kitose svetainėse. Mes naudojame tik tokius slapukus, kad reklamuotume savo paslaugas, pvz., Atitinkamus prenumeratos planus ir informacinius seminarus. Mes nerodome išorinių šalių reklamų.

Toliau pateikiamas Svetainėje naudojamų slapukų sąrašas. Jei nematote sąrašo ir norėtumėte, laikinai išjunkite skelbimų blokavimą ir atnaujinkite puslapį.

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
• trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Politikos pakeitimai
Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.